Тендери замовника "ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧОРНУХИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 04384279

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! ДК 021: 2015: 45510000-5 — Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги автовишки на території Чорнухинської територіальної громади Лубенського району Полтавської області)
    UA-2026-08-27-011172-a
    Дата створення 2026-08-27 16:27:43
    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧОРНУХИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 04384279
    166 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 166 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    04-09-2026, 00:00

    2
    ! Ємності для рідин
    UA-2026-08-25-012586-a
    Дата створення 2026-08-25 16:56:31
    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧОРНУХИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 04384279
    91 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 91 666,67 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 8 годин
    28-08-2026, 00:00

    2
    ! Папір офісний, форматний
    UA-2026-08-25-010440-a
    Дата створення 2026-08-25 15:41:27
    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧОРНУХИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 04384279
    19 166,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 19 166,67 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 8 годин
    28-08-2026, 00:00

    1
    ! Код ДК 021: 2015: 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
    UA-2025-10-16-011217-a
    Дата створення 2025-10-16 15:02:17
    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧОРНУХИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 04384279
    494 525,40 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 494 525,40 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    10 місяців тому
    24-10-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв