Тендери замовника "Дивізійська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області", 04378793

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Відеокамери
    UA-2026-08-31-011195-a
    Дата створення 2026-08-31 17:02:58
    Дивізійська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
    ЄДРПОУ: 04378793
    479 450 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 479 450 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 18:00

    0
    ! Легковий автомобіль
    UA-2026-08-31-010755-a
    Дата створення 2026-08-31 16:59:12
    Дивізійська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
    ЄДРПОУ: 04378793
    1 075 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 075 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 18:00
      Не знайдено жодних результатiв