Тендери замовника "Вигодянська сільська рада", 04377701
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дрова паливні рубані твердих порід UA-2026-08-31-010322-a Дата створення 2026-08-31 16:41:18 Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701 588 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв