Тендери замовника "Баштанська міська рада", 04376469
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Лавки очікування» на честь Захисників України, які зникли безвісти або перебувають у полоні UA-2026-09-02-000516-a Дата створення 2026-09-02 09:04:13 Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469 208 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 09:05 |
Не знайдено жодних результатiв