Тендери замовника "Голованівська селищна рада", 04366654
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо UA-2026-08-31-012221-a Дата створення 2026-08-31 18:20:45 Голованівська селищна рада ЄДРПОУ: 04366654 405 875 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 12:00 |
3 | ! Електрична енергія UA-2026-08-28-011819-a Дата створення 2026-08-28 21:24:19 Голованівська селищна рада ЄДРПОУ: 04366654 500 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв