Тендери замовника "ГЛЕВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА", 04359146

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Комплекс гучномовного оповіщення потужністю 200 Вт
    UA-2026-08-13-003453-a
    Дата створення 2026-08-13 11:13:47
    ГЛЕВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ЄДРПОУ: 04359146
    246 212,12 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 246 212,12 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    21-08-2026, 00:00

    2
    ! Дизельне паливо
    UA-2026-08-11-000676-a
    Дата створення 2026-08-11 09:10:10
    ГЛЕВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ЄДРПОУ: 04359146
    156 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 156 500 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 13 годин
    14-08-2026, 00:00

    1
    ! Будівництво бігових доріжок селищного стадіону по вул. Вокзальна смт. Глеваха Фастівського району Київської області. Коригування
    UA-2026-08-11-000538-a
    Дата створення 2026-08-11 08:57:29
    ГЛЕВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ЄДРПОУ: 04359146
    6 503 068 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 6 503 068 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 13 днів
    26-08-2026, 00:00

    0
    ! Природній газ
    UA-2025-10-14-001330-a
    Дата створення 2025-10-14 09:38:08
    ГЛЕВАХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ЄДРПОУ: 04359146
    181 180,80 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 181 180,80 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    10 місяців тому
    22-10-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв