Тендери замовника "Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області", 04358477
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нафта і дистиляти ДК 021: 2015 09130000-9 (Дизельне паливо (талони), дизельне паливо (наливом), бензин А-95(талони)) UA-2026-08-19-012917-a Дата створення 2026-08-19 21:35:12 Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 04358477 2 558 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
1 | ! Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal) (CP.EN.00000415.01)) UA-2026-08-19-011119-a Дата створення 2026-08-19 16:09:32 Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 04358477 220 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 24-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв