Тендери замовника "СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 04357041
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Бензин - А 95 UA-2026-07-24-003842-a Дата створення 2026-07-24 11:40:26 СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04357041 45 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв