Тендери замовника "Перечинська міська рада Закарпатської області", 04351274
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з письмового перекладу в рамках реалізації проєкту «Здорове майбутнє-спільна діяльність міст Перечин та Собранці для зміцнення здоров’я». Розділ 79530000-8 Послуги з письмового перекладу за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника. UA-2026-08-14-001254-a Дата створення 2026-08-14 09:54:06 Перечинська міська рада Закарпатської області ЄДРПОУ: 04351274 154 530 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 24-08-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з дизайну, підготовки до друку, друку та доставки інформаційно-просв... брошур формату А5 в рамках реалізації проєкту «Здорове майбутнє-спільна діяльність міст Перечин та Собранці для зміцнення здоров’я». Розділ 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельног... UA-2026-08-12-006354-a Дата створення 2026-08-12 13:57:00 Перечинська міська рада Закарпатської області ЄДРПОУ: 04351274 412 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 20-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з благоустрою кладовища «Полякове» по вулиці Ужанська в місті Перечин Ужгородського району. Розділ 45112714-3 Благоустрій кладовищ за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника. UA-2026-08-07-009580-a Дата створення 2026-08-07 15:36:17 Перечинська міська рада Закарпатської області ЄДРПОУ: 04351274 485 254 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 17-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв