Тендери замовника "Ємільчинська селищна рада Житомирської області", 04347605
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Паливно-мастильні матеріали UA-2026-08-26-007912-a Дата створення 2026-08-26 14:30:33 Ємільчинська селищна рада Житомирської області ЄДРПОУ: 04347605 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв