Тендери замовника "ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА", 04333158
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капуста білокачанна, капуста червонокачанна, капуста цвітна, цибуля ріпчаста, петрушка свіжа, кріп свіжий, морква, буряк столовий, часник, корінь селери, перець болгарський (солодкий), кабачок, помідори (польові), огірки (тепличні), огірки (польові), яблука, лимони, апельсини, бан... UA-2026-08-31-009710-a Дата створення 2026-08-31 16:10:54 ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333158 1 041 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 17:00 |
0 | ! Обладнання для системи відеонагляду (4МП ІР відеокамера 4 мм циліндрична, 4МП ІР відеокамера 2, 8 мм купольна, 4МП ІР відеокамера 2, 8 мм циліндрична, ІР відеореєстратор 16-канальний, Жорсткий диск ємність 4 ТБ, Кабель вита пара вуличний, Розподільний короб, Шафа комутаційна 600x600x370, Бл... UA-2026-08-27-002297-a Дата створення 2026-08-27 10:33:14 ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333158 195 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 04-09-2026, 10:09 |
Не знайдено жодних результатiв