Тендери замовника "Сокирянська міська рада", 04062156
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів UA-2026-09-02-013467-a Дата створення 2026-09-02 18:03:19 Сокирянська міська рада ЄДРПОУ: 04062156 416 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 09:00 |
5 | ! Комплекс робіт щодо створення інформаційної бази для ведення земельного кадастру на місцевому рівні в адміністративних межах населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади UA-2025-10-08-005870-a Дата створення 2025-10-08 12:16:13 Сокирянська міська рада ЄДРПОУ: 04062156 800 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 18-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв