Тендери замовника "Зміївська міська рада", 04058674
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент UA-2026-08-31-012271-a Дата створення 2026-08-31 18:25:21 Зміївська міська рада ЄДРПОУ: 04058674 1 192 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 00:00 | |
0 | ! Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель водного фонду комунальної власності Зміївської територіальної громади для сінокосіння (код КВЦПЗД- 10.06), що розташована в межах с. Коробів Хутір Зміївської територіальної громади, з метою передачі її в ор... UA-2026-08-27-012532-a Дата створення 2026-08-27 18:18:16 Зміївська міська рада ЄДРПОУ: 04058674 12 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв