Тендери замовника "Костопільська міська рада", 04057669
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Телекомунікаційне супутникове обладнання UA-2026-09-04-012781-a Дата створення 2026-09-04 16:50:12 Костопільська міська рада ЄДРПОУ: 04057669 16 450 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
4 | ! Електричні акумулятори UA-2026-09-04-012582-a Дата створення 2026-09-04 16:34:49 Костопільська міська рада ЄДРПОУ: 04057669 29 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Телекомунікаційне супутникове обладнання UA-2026-09-04-000500-a Дата створення 2026-09-04 08:53:06 Костопільська міська рада ЄДРПОУ: 04057669 19 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
8 | ! Електричні акумулятори UA-2026-09-03-013872-a Дата створення 2026-09-03 17:10:33 Костопільська міська рада ЄДРПОУ: 04057669 36 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Шини зимові 235/70 r16 UA-2026-08-31-012659-a Дата створення 2026-08-31 19:15:22 Костопільська міська рада ЄДРПОУ: 04057669 13 872,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв