Тендери замовника "Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради", 04056109
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! ДК 021: 2015 (CPV) : 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Утримання вулично-дорожньої мережі: послуги з поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Керницького у м. Винники) UA-2026-09-03-013052-a Дата створення 2026-09-03 16:32:38 Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056109 5 127 927,22 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
4 | ! ДК 021: 2015 (CPV) : 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Утримання вулично-дорожньої мережі: послуги з поточного ремонту тротуарного покриття на вул. Глинянський Тракт (непарна сторона, н... UA-2026-08-31-010001-a Дата створення 2026-08-31 16:15:53 Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056109 2 212 452,62 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
6 | ! ДК 021: 2015 (CPV) : 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Утримання вулично-дорожньої мережі: послуги з поточного ремонту та заміни люків та дощоприймачів на території Личаківського району ... UA-2026-08-28-008548-a Дата створення 2026-08-28 15:06:06 Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056109 517 581,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 00:00 |
3 | ! ДК 021: 2015 (CPV) : 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: послуги з поточного ремонту каналізаційного випуску житлового будинку №4 на вул. Дашка І. у м. Львові) UA-2026-08-27-010610-a Дата створення 2026-08-27 16:05:50 Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056109 760 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв