Тендери замовника "Добромильська міська рада", 04056003

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Поточний ремонт тротуару по вул. Грушевського в м. Добромиль Самбірського району Львівської області
    UA-2026-09-03-014119-a
    Дата створення 2026-09-03 17:37:55
    Добромильська міська рада
    ЄДРПОУ: 04056003
    660 879 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 660 879 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 17 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Поточний ремонт пам’ятника Т. Шевченку і благоустрій прилеглої території в с. Міженець Самбірського району Львівської області
    UA-2026-09-03-013980-a
    Дата створення 2026-09-03 17:20:32
    Добромильська міська рада
    ЄДРПОУ: 04056003
    479 936 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 479 936 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 17 днів
    21-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв