Тендери замовника "Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради", 04055009
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги щодо здійснення нерегулярних перевезень організованої Замовником групи пасажирів автомобільним транспортом UA-2026-08-31-007297-a Дата створення 2026-08-31 14:48:12 Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 04055009 1 666 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Канцтовари UA-2026-08-31-007081-a Дата створення 2026-08-31 14:40:40 Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 04055009 11 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги щодо здійснення нерегулярних перевезень організованої Замовником групи пасажирів автомобільним транспортом UA-2026-08-31-006799-a Дата створення 2026-08-31 14:30:47 Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 04055009 1 666 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв