Тендери замовника "Рогатинська міська рада", 04054323
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Багатофункціональні пристрої згідно ДК 021: 2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання UA-2026-09-04-008946-a Дата створення 2026-09-04 14:24:06 Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323 16 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
5 | ! Зарядна станція Oukitel P2001E Plus код ДК 021: 2015: 31430000-9 Електричні акумулятори UA-2026-09-02-003839-a Дата створення 2026-09-02 11:22:16 Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323 337 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
5 | ! Плата ініціації ICARUS Standalone IS.01.24 ДК 021: 2015- 31710000-6 Електронне обладнання UA-2025-10-10-002096-a Дата створення 2025-10-10 10:09:33 Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323 533 310 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 18-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв