Тендери замовника "КОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 04054228

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Квадроцикли
    UA-2026-08-31-009568-a
    Дата створення 2026-08-31 15:50:51
    КОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 04054228
    245 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 245 000 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 2 дні
    03-09-2026, 00:00

    1
    • 365 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    04-09-2026, 00:00

    4
    ! Благоустрій території (капітальний ремонт) біля реабілітаційного відділення КНП "Косівська ЦРЛ" в м. Косів, Косівської міської ради2663202
    UA-2026-08-14-000267-a
    Дата створення 2026-08-13 09:17:20
    КОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 04054228
    2 219 335 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 219 335 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 11 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    07-09-2026, 18:00
      Не знайдено жодних результатiв