Тендери замовника "Виконавчий комітет Хустської міської ради", 04053714
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Розроблення проєкту Стратегії розвитку Хустської міської територіальної громади на період до 2027 року з перспективою продовження дії до 2034 року та Плану заходів з її реалізації на 2026-2027 роки UA-2026-08-31-011993-a Дата створення 2026-08-31 17:56:14 Виконавчий комітет Хустської міської ради ЄДРПОУ: 04053714 700 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Капітальний ремонт головної каналізаційної насосної станції по вул. Томаша Масарика в м.Хуст Закарпатської області. Коригування», що здійснюватиметься в рамках проєкту PLUA.01.02-IP.01-0... «Охорона водних ресурсів через розвиток каналізаційної інфраструктури як спільний виклик гміни Лєско та міст... UA-2026-07-14-005413-a Дата створення 2026-07-14 12:50:24 Виконавчий комітет Хустської міської ради ЄДРПОУ: 04053714 40 680 697 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 15-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв