Тендери замовника "ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 04052784
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поновлення ліцензії з використання програмної продукції ESET PROTECT з отриманням доступу до баз даних вірусних сигнатур виробника для оновлення. Для захисту 480 об’єктів UA-2026-08-20-014061-a Дата створення 2026-08-20 21:47:15 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052784 387 243,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 28-08-2026, 21:49 |
Не знайдено жодних результатiв