Тендери замовника "ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ", 04052531
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Комп’ютерна техніка UA-2026-08-28-010007-a Дата створення 2026-08-28 16:05:21 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 173 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 08:00 |
0 | ! Видатки з благоустрою населених пунктів: зупиночний павільйон на зупинці громадського транспорту (з доставкою та встановленням) UA-2026-08-27-011019-a Дата створення 2026-08-27 16:21:27 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 766 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 08:00 |
0 | ! Комп’ютерна техніка (системний блок) UA-2026-08-25-009887-a Дата створення 2026-08-25 15:23:24 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 95 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 03-09-2026, 08:00 |
1 | ! Видатки з благоустрою населених пунктів: придбання покриття дитячо-спортивного майданчика з улаштуванням UA-2026-08-24-005891-a Дата створення 2026-08-24 13:47:16 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 2 450 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 01-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв