Тендери замовника "Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області", 04052212
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР) UA-2026-09-02-001387-a Дата створення 2026-09-02 09:52:16 Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 04052212 16 100 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 09:36 |
1 | ! Пально-мастильні матеріали (Бензин А-95, налив) UA-2026-09-01-010482-a Дата створення 2026-09-01 17:01:31 Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 04052212 135 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 16:46 |
0 | ! Ритуальні послуги (Послуги з перевезення та поховання загиблих учасників бойових дій військовослужбовців та інших осіб, померлих (загиблих) у зв'язку із військовою агресією російської федерації проти України) UA-2026-08-24-007556-a Дата створення 2026-08-24 15:24:49 Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 04052212 325 402 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 15:41 |
Не знайдено жодних результатiв