Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АТП ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 04014192
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт автомобілів UA-2026-08-28-009872-a Дата створення 2026-08-28 16:02:27 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АТП ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04014192 448 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв