Тендери замовника "КП ГІОЦ", 04013755
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Фінансові послуги з прийому платежів за придбання електронних квитків, поповнення транспортного ресурсу, придбання транспортних карток UA-2026-09-04-011723-a Дата створення 2026-09-04 15:57:16 КП ГІОЦ ЄДРПОУ: 04013755 3 790 040 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 10:00 |
0 | ! Фінансові послуги з прийому платежів за придбання електронних квитків, поповнення транспортного ресурсу, придбання віртуальних транспортних карток й віртуальної багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина», в тому числі здійснення технологічного, інформаційного ... UA-2026-09-04-010953-a Дата створення 2026-09-04 15:30:20 КП ГІОЦ ЄДРПОУ: 04013755 50 920 883 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 10:00 |
1 | ! Модернізація внутрішнього порталу інформаційно-комун... системи «Єдиний міський архів» UA-2026-08-31-004730-a Дата створення 2026-08-31 12:55:49 КП ГІОЦ ЄДРПОУ: 04013755 9 166 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 10-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв