Тендери замовника "КУ "АДМІНІСТРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 04011638
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А-95 скретч-карти (талони) або еквівалент по 20л. UA-2026-08-24-001148-a Дата створення 2026-08-24 09:59:22 КУ "АДМІНІСТРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04011638 35 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 27-08-2026, 12:00 |
1 | ! «Капітальний ремонт внутрішнього освітлення адміністративної будівлі за адресою: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1. Коригування» ДК 021: 2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи UA-2026-08-13-011946-a Дата створення 2026-08-13 16:53:28 КУ "АДМІНІСТРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04011638 6 682 546,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 28-08-2026, 11:00 |
Не знайдено жодних результатiв