Тендери замовника "ІППММ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАН УКРАЇНИ", 03534430
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор UA-2026-09-01-006712-a Дата створення 2026-09-01 14:36:50 ІППММ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАН УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 03534430 248 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
0 | ! Ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор UA-2026-08-31-012800-a Дата створення 2026-08-31 19:40:27 ІППММ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАН УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 03534430 24 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 09:00 |
1 | ! Інтерактивна панель EdPro S75 з мобільним стендом UA-2026-08-26-012989-a Дата створення 2026-08-26 17:24:05 ІППММ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАН УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 03534430 91 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв