Тендери замовника "ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ", 03491079

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Заправка та відновлення картриджів по системі «вічний картридж»
    UA-2026-08-26-010522-a
    Дата створення 2026-08-26 15:42:32
    ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
    ЄДРПОУ: 03491079
    1 153 890,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 153 890,33 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 34 616,70 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    03-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з постачання комплексу пакетів програмного криптографічного захисту інформації та інформаційно-консу... послуг з технічної підтримки комплексу програмного криптографічного захисту інформації «Криптосервер 2.0»
    UA-2026-08-25-013079-a
    Дата створення 2026-08-25 17:33:21
    ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
    ЄДРПОУ: 03491079
    4 659 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 659 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 6 днів
    02-09-2026, 00:00

    0
    • 257 778,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 годин
    27-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв