Тендери замовника "Дніпропетровський обласний центр зайнятості", 03490909
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Мікрофонна радіосистема Wirelless ME або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021: 2015 код 32340000-8 «Мікрофони та гучномовці» UA-2026-08-28-007079-a Дата створення 2026-08-28 14:15:38 Дніпропетровський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03490909 17 625 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Накамерне світло Ulanzi Vijim VL120 RGB або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 31520000-7 — Світильники та освітлювальна арматура UA-2026-08-28-006906-a Дата створення 2026-08-28 14:08:27 Дніпропетровський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03490909 1 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Штатив Ulanzi OMBRA II T156 або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021: 2015 код 38650000-6 — Фотографічне обладнання UA-2026-08-28-006285-a Дата створення 2026-08-28 13:39:58 Дніпропетровський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03490909 3 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! 39150000-8 Меблі та приспособи різні (стелажі металеві) UA-2026-08-28-004325-a Дата створення 2026-08-28 11:52:06 Дніпропетровський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03490909 63 395 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв