Тендери замовника "Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області", 03451526
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! ДК 021: 2015 30230000-0. Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерна техніка) UA-2026-09-03-012897-a Дата створення 2026-09-03 16:27:20 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області ЄДРПОУ: 03451526 544 038,95 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 09:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 45450000-6. Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту будівлі Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області за адресою м. Житомир, вул. Покровська, 16) UA-2026-09-03-011495-a Дата створення 2026-09-03 15:44:37 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області ЄДРПОУ: 03451526 5 062 565,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 09:00 |
4 | ! ДК 021: 2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ - Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Соф... UA-2026-08-21-002290-a Дата створення 2026-08-21 10:24:58 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області ЄДРПОУ: 03451526 617 754 059,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв