Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради", 03397564

  • Знайдено: 6
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! «Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024: 2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
    UA-2026-08-31-012275-a
    Дата створення 2026-08-31 18:27:11
    Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
    ЄДРПОУ: 03397564
    3 847 321 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 847 321 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 18:00

    0
    ! «Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024: 2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
    UA-2026-08-31-012215-a
    Дата створення 2026-08-31 18:20:09
    Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
    ЄДРПОУ: 03397564
    3 386 292,84 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 386 292,84 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 18:00

    0
    ! «Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024: 2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)
    UA-2026-08-31-012177-a
    Дата створення 2026-08-31 18:14:46
    Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
    ЄДРПОУ: 03397564
    791 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 791 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 18:00

    0
    ! «Лампа операційна» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12010701 – Фіксовані безтіньові лампи, код НК 024: 2023 «Класифікатор медичних виробів» – 12282 – Операційний світильник)
    UA-2026-08-31-012098-a
    Дата створення 2026-08-31 18:07:06
    Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
    ЄДРПОУ: 03397564
    1 228 037,35 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 228 037,35 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 18:00

    6
    ! Шапочка медична одноразова з нетканого матеріалу, нестерильна, розмір універсальний, на резинці
    UA-2026-08-27-011024-a
    Дата створення 2026-08-27 16:22:06
    Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
    ЄДРПОУ: 03397564
    7 480 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 7 480 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 16 годин
    01-09-2026, 10:00

    1
    ! Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл
    UA-2026-08-27-010225-a
    Дата створення 2026-08-27 15:54:35
    Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
    ЄДРПОУ: 03397564
    320 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 320 000 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 16 годин
    01-09-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв