Тендери замовника "Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради", 03366374
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капітальний ремонт (невідкладні аварійно-відновлюв... роботи) житлового будинку по вул. Ушинського, 6а в м. Чернігів, пошкодженого внаслідок збройної агресії зі сторони країни-агресора російської федерації 24.12.2025 року UA-2026-08-26-012391-a Дата створення 2026-08-26 16:45:38 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 468 312 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 11-09-2026, 01:00 |
2 | ! Розширення міського кладовища «Яцево» в м. Чернігів (Реконструкція) UA-2026-08-25-003260-a Дата створення 2026-08-25 11:01:15 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 37 840 155 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 10-09-2026, 01:00 |
1 | ! Капітальний ремонт (невідкладні аварійно-відновлюв... роботи) житлового будинку по вул. Волковича, 23 в м. Чернігів, пошкодженого внаслідок збройної агресії зі сторони країни-агресора російської федерації 25.12.2025 року UA-2026-08-21-011910-a Дата створення 2026-08-21 16:35:48 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 16 242 015 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 07-09-2026, 01:00 |
0 | ! Капітальний ремонт (невідкладні аварійно-відновлюв... роботи) житлового будинку по просп. Миру, 201Б в м. Чернігів, пошкодженого внаслідок збройної агресії зі сторони країни-агресора російської федерації 06.06.2025 року UA-2026-08-18-009955-a Дата створення 2026-08-18 15:32:40 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 212 939 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 01:00 |
1 | ! 44910000-2 – Будівельний камінь (Придбання та встановлення (монтаж) намогильних споруд (гранітних пам'ятників) загиблим (померлим) військовослужбовцям) UA-2026-08-18-001397-a Дата створення 2026-08-18 09:53:39 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 1 878 187,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 27-08-2026, 01:00 |
0 | ! Капітальний ремонт (невідкладні аварійно-відновлюв... роботи) житлового будинку по вул. Дніпровська, 2 в м. Чернігів, пошкодженого внаслідок збройної агресії зі сторони країни-агресора російської федерації 23.12.2025 року UA-2026-08-17-010804-a Дата створення 2026-08-17 16:23:39 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 978 711 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 02-09-2026, 01:00 |
1 | ! «Капітальний ремонт частин вулиць Стрілецької та Курсанта Єськова в м. Чернігів» (Коригування 3), ІІ черга будівництва – «Капітальний ремонт частини вулиці Стрілецька в м. Чернігів ПК1+83-ПК9+71» (Коригування 3) (додаткові роботи) UA-2026-08-14-003931-a Дата створення 2026-08-14 11:29:15 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 19 964 779 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 30-08-2026, 01:00 |
0 | ! Капітальний ремонт (невідкладні аварійно-відновлюв... роботи) житлового будинку по вул. Реміснича, 53 в м. Чернігів, пошкодженого внаслідок збройної агресії зі сторони країни-агресора російської федерації 08.12.2025 року UA-2026-08-06-009612-a Дата створення 2026-08-06 15:57:48 Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03366374 535 766 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 28-08-2026, 01:00 |
Не знайдено жодних результатiв