Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА"", 03363720
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Легковий автомобіль Renault Logan UA-2026-09-03-008438-a Дата створення 2026-09-03 14:13:15 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03363720 409 446,59 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 15:00 |
0 | ! Послуги з постачання та впровадження програмного забезпечення для бухгалтерського і кадрового обліку, розрахунку заробітної плати та обліку наданих послуг і розрахунків зі споживачами UA-2026-08-27-012063-a Дата створення 2026-08-27 17:12:37 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 03363720 1 410 461,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 04-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв