Тендери замовника "Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"", 03361780

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з поточного ремонту різних видів дорожнього покриття (в тому числі ремонт дорожнього покриття) після проведення Замовником аварійних розкопок на водопровідно-канал... мережах м. Чернівці, що здійснюється в 2026 році.
    UA-2026-08-28-009744-a
    Дата створення 2026-08-28 15:52:28
    Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
    ЄДРПОУ: 03361780
    4 063 880,23 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 063 880,23 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    07-09-2026, 00:00

    2
    ! Перетворювачі частоти
    UA-2026-08-25-012191-a
    Дата створення 2026-08-25 16:44:09
    Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
    ЄДРПОУ: 03361780
    12 111 612,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 12 111 612,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    02-09-2026, 00:00

    1
    ! Мастильні засоби
    UA-2026-08-24-007458-a
    Дата створення 2026-08-24 15:07:25
    Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
    ЄДРПОУ: 03361780
    198 005,27 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 198 005,27 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    01-09-2026, 00:00

    5
    ! Комплектна трансформаторна підстанція
    UA-2026-08-17-010044-a
    Дата створення 2026-08-17 15:54:01
    Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
    ЄДРПОУ: 03361780
    2 310 788,89 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 310 788,89 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    02-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв