Тендери замовника "Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа"", 03359747
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Шини для автотракторної техніки UA-2026-09-04-004113-a Дата створення 2026-09-04 11:10:52 Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" ЄДРПОУ: 03359747 151 601,04 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв