Тендери замовника "ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА", 03356909
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Газ нафтовий скраплений, талон UA-2026-08-31-003641-a Дата створення 2026-08-31 11:54:07 ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909 148 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 00:00 |
3 | ! Табличка адресна алюмінієво-компози... з прямим УФ-друком за ДК 021: 2015 44423450-0 - Іменні таблички UA-2026-08-25-014125-a Дата створення 2026-08-25 22:43:37 ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909 387 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 02-09-2026, 00:00 |
0 | ! Сіль протиожеледна кам’яна для зимового догляду доріг з антизлежувачем до 150 гр на т UA-2026-08-25-014023-a Дата створення 2026-08-25 21:51:10 ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909 1 666 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв