Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ДОБРОБУТ" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 03355910
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Автомобіль спеціалізованого призначення (пасажирський мікроавтобус, б/в) Volkswagen Transporter T4 або еквівалент UA-2026-08-27-003654-a Дата створення 2026-08-27 11:27:46 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ДОБРОБУТ" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355910 375 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв