Тендери замовника "КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ"", 03349499
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами) UA-2026-09-04-013609-a Дата створення 2026-09-04 19:14:59 КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499 3 421 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 08:00 |
0 | ! Магній хлористий кристалічний (бішофіт сухий) за кодом ДК 021: 2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113910-7 Матеріали для зимової експлуатації доріг) UA-2026-08-28-010232-a Дата створення 2026-08-28 16:15:27 КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499 3 678 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 годин 05-09-2026, 08:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 – 14410000-8 Кам’яна сіль (Сіль технічна) UA-2026-08-28-009327-a Дата створення 2026-08-28 15:35:16 КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499 7 884 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 06-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв