Тендери замовника "КП "ЖИТЛОВИК"", 03346035
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо, бензин А-95 UA-2026-09-02-003056-a Дата створення 2026-09-02 10:55:39 КП "ЖИТЛОВИК" ЄДРПОУ: 03346035 45 770 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 05-09-2026, 00:00 |
2 | ! ЄЗС ДК 021: 2015 — 31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи управління) UA-2026-08-28-008273-a Дата створення 2026-08-28 14:56:45 КП "ЖИТЛОВИК" ЄДРПОУ: 03346035 574 348,04 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв