Тендери замовника "Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ"", 03343947
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Аераційна система UA-2026-09-04-012542-a Дата створення 2026-09-04 16:33:12 Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03343947 1 416 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон UA-2026-09-04-005252-a Дата створення 2026-09-04 11:50:46 Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03343947 706 162,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 08:00 |
1 | ! Хлор рідкий в балонах UA-2026-09-03-013153-a Дата створення 2026-09-03 16:37:27 Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03343947 468 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 | ! Арматура трубопровідна (фланці сталеві, буртова втулка, трійник редукційний, трійник зварний, муфта редукційна, муфта терморезисторна, відведення (кутник), кутник терморезисторний, труба ПE, адаптер чавунний, коліно компресійне, сідельцевий відвід компресійний) UA-2026-08-31-010783-a Дата створення 2026-08-31 16:44:28 Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03343947 382 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв