Тендери замовника "Комунальне підприємство "Павлоградтеплоенерго" Павлоградської міської ради", 03342250
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабелі, наконечники та супутня продукція) UA-2026-09-04-009766-a Дата створення 2026-09-04 14:49:50 Комунальне підприємство "Павлоградтеплоенерго" Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 03342250 416 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Відводи, фланці, переходи) UA-2026-08-26-006748-a Дата створення 2026-08-26 13:28:30 Комунальне підприємство "Павлоградтеплоенерго" Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 03342250 89 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв