Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"", 03342184
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів UA-2026-08-31-012121-a Дата створення 2026-08-31 18:06:42 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184 359 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ) UA-2026-08-31-011777-a Дата створення 2026-08-31 17:35:48 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184 3 160 802,22 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з доступу до мережі Інтернет в блочно-модульній котельні UA-2026-08-28-008272-a Дата створення 2026-08-28 15:44:05 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184 15 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки UA-2026-08-27-008522-a Дата створення 2026-08-27 14:56:24 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184 202 852,95 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Цегла рядова (керамічна) червона повнотіла UA-2026-08-27-004183-a Дата створення 2026-08-27 11:44:37 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184 191 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Муфти кабельні UA-2026-08-26-007171-a Дата створення 2026-08-26 13:50:04 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184 229 293,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
4 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 15-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв