Тендери замовника "ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО"", 03338159

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! газ скраплений пропан-бутан (талони)
    UA-2026-08-18-008020-a
    Дата створення 2026-08-18 14:34:44
    ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО"
    ЄДРПОУ: 03338159
    89 562,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 89 562,50 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    26-08-2026, 10:00

    0
    ! бензин А-95 (талони), дизельне паливо (талони)
    UA-2026-08-18-007647-a
    Дата створення 2026-08-18 14:20:38
    ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО"
    ЄДРПОУ: 03338159
    1 923 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 923 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    26-08-2026, 10:00

    2
    ! Затискачі, бандажна стрічка, скріпа, крюк, клеми та кабельні наконечники
    UA-2026-08-17-004129-a
    Дата створення 2026-08-17 11:56:19
    ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО"
    ЄДРПОУ: 03338159
    540 030 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 540 030 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    25-08-2026, 10:00

    1
    ! Послуги з розробки та погодження план-схем організації дорожнього руху у місті Полтава
    UA-2026-08-14-005890-a
    Дата створення 2026-08-14 13:05:13
    ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО"
    ЄДРПОУ: 03338159
    602 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 602 500 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    22-08-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв