Тендери замовника "Обласне комунальне підприємство "Донецьктеплокомуненерго"", 03337119
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Паливо та дистиляти (бензин, дизельне паливо, скраплений газ) UA-2026-08-06-002082-a Дата створення 2026-08-06 10:30:49 Обласне комунальне підприємство "Донецьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03337119 7 863 433,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 14-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв