Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГДМБ (ГОСПРОЗРАХУНКОВА ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА)", 03331466

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Блоки живлення для світильників LPS-60-1400 60Вт. або еквівалент
    UA-2026-08-26-005779-a
    Дата створення 2026-08-26 12:38:35
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГДМБ (ГОСПРОЗРАХУНКОВА ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА)
    ЄДРПОУ: 03331466
    146 345 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 146 345 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    03-09-2026, 00:00

    2
    ! Спеціальний робочий одяг
    UA-2026-08-24-000901-a
    Дата створення 2026-08-24 09:45:20
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГДМБ (ГОСПРОЗРАХУНКОВА ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА)
    ЄДРПОУ: 03331466
    260 854,03 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 260 854,03 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    01-09-2026, 00:00

    1
    ! Ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів
    UA-2026-08-24-000119-a
    Дата створення 2026-08-24 08:24:06
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГДМБ (ГОСПРОЗРАХУНКОВА ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА)
    ЄДРПОУ: 03331466
    689 130 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 689 130 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    01-09-2026, 00:00

    1
    ! Сплави або еквівалент в асортименті
    UA-2026-08-19-005755-a
    Дата створення 2026-08-19 12:49:40
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГДМБ (ГОСПРОЗРАХУНКОВА ДІЛЬНИЦЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА)
    ЄДРПОУ: 03331466
    414 385,77 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 414 385,77 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 11 годин
    27-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв