Тендери замовника "Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації", 03194683
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! код ДК 021: 2015: 60130000-8 «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» UA-2026-08-28-010079-a Дата створення 2026-08-28 16:08:28 Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 03194683 66 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! код ДК 021: 2015: 60130000-8 «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» UA-2026-08-25-007072-a Дата створення 2026-08-25 13:40:44 Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 03194683 66 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 02-09-2026, 17:00 |
Не знайдено жодних результатiв