Тендери замовника "Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради", 03194499

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Соціальні послуги супроводу під час інклюзивного навчання
    UA-2026-09-02-011735-a
    Дата створення 2026-09-02 16:36:30
    Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради
    ЄДРПОУ: 03194499
    3 684 405 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 684 405 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    18-09-2026, 16:21
      Не знайдено жодних результатiв