Тендери замовника "Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора", 03191584
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015: 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ) UA-2026-08-31-011914-a Дата створення 2026-08-31 17:50:07 Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора ЄДРПОУ: 03191584 59 684,10 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 09-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв