Тендери замовника "ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"", 03189972
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені UA-2026-09-03-004586-a Дата створення 2026-09-03 11:33:10 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 100 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Сирні продукти UA-2026-09-03-002199-a Дата створення 2026-09-03 10:13:33 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 50 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Консерви з сардин в олії, стерилізовані UA-2026-09-03-001698-a Дата створення 2026-09-03 09:55:50 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 172 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Мінтай с/м, обезголовлений, 250-500г, ДСТУ 4868 UA-2026-09-03-001358-a Дата створення 2026-09-03 09:41:27 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 45 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Макаронні вироби, група Б, клас перший, трубчасті, ДСТУ 7043 UA-2026-09-03-001009-a Дата створення 2026-09-03 09:25:23 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 6 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Олія соняшникова рафінована, дезодорована, виморожена, марки П, 4500-4600г UA-2026-09-03-000771-a Дата створення 2026-09-03 09:12:33 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 75 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Крупа горохова шліфована, колота, жовтого кольору, першого ґатунку UA-2026-09-03-000572-a Дата створення 2026-09-03 08:56:00 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 3 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! Деревина дров’яна твердолистяних порід UA-2026-08-31-000958-a Дата створення 2026-08-31 09:47:02 ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 03189972 369 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв