Тендери замовника "Козелецький геріатричний пансіонат", 03189953
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо; Бензин) UA-2026-09-04-001494-a Дата створення 2026-09-04 09:47:32 Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953 232 662 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової кімнати 2-го поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату UA-2026-09-03-002175-a Дата створення 2026-09-03 10:13:21 Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953 329 231 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт санітарної кімнати 1 поверху блоку В (біля харчоблоку) UA-2026-09-03-001965-a Дата створення 2026-09-03 10:08:04 Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953 299 303 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв